Passie voor samen muziek & Feest maken.
Djembe workshops geven wij al sinds 1995. Wat ooit als passie en hobby begon is sinds 2006 full time geworden. Hopelijk mogen wij nog heel lang mensen blij maken en verbinden met onze Djembe workshops.
Drum 4 Fun is een professionele organisatie
Drum 4 Fun staat klaar om u een onvergetelijke ervaring te geven met een Djembe workshop. Wij beschikken over 450 grote eigen Djembe trommels, meer dan 10 andere instrumenten, een grote bus, geluidsapparatuur, decor, verkleed spullen en alle andere spullen die nodig zijn voor een Djembe workshop. Dit maakt ons geheel onafhankelijk en direct inzetbaar. Wij zijn dan ook zeer flexibel en denken graag met u mee.
De workshops zijn enthousiast ontvangen! Het programma verloopt in een hoog tempo, is afwisselend en voor elke leerling haalbaar . De collectieve ritme-ervaring van het spelen op de djembe is indrukwekkend. Pluspunt is dat er naast het groepswerk ook aandacht en ruimte is voor de individuele kwaliteiten van de leerling. Drum4Fun is een echte aanrader als aanvulling op de reguliere muziekles!